TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

AYLIK ARŞİV: AĞUSTOS 2018


VAEW PROJE KOORDİNATÖRLERİ TOKAT MTA LİSESİNDE


15 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA1:47
innovaeditor/assets/3.jpgTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz, Tokat Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Elektik Elektronik Alan Şefi Ali Kemal Sataner, Tokat Arge Mehmet Akif Eroğlu; Avusturya Viyana'dan Tokat!a gelen VAEW Derneği Temsilcileri Halit Usanmaz ve Dilruba Tanerler Tokat Mesleki Teknik Anadolu Lisesini gezdi.
 
Sayın Sataner "Okulumuz proje kültürüne sahip başarılı bir kurumdur. Her alanda başarılı projeler uyguladık. AB Bakanlığı tarafından desteklenen Erasmus+ projeleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı projeleri ve ajans desteklerini sayabiliriz. Kurumumuz ders materyali projelerinde, yenilikçilik projelerinde de başarılıdır. Birlikte güzel projeler üreteceğimize inanıyorum." Dedi.YORUM (0)

783 kere okundu

0:1534287238:1

AVUSTURYA VAEW DERNEĞİ İLE GÖRÜŞME YAPILDI


12 AĞUSTOS 2018 PAZAR1:12
innovaeditor/assets/2.jpgTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz, Tokat Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Elektik Elektronik Alan Şefi Ali Kemal Sataner, Tokat Arge Mehmet Akif Eroğlu; Avusturya Viyana'dan Tokat!a gelen VAEW Derneği Temsilcileri Halit Usanmaz ve Dilruba Tanerleri ağırladı.
 
VAEW Dernek Başkanı Sayın Usanmaz "VAEV, yüksek toplumsal yoksunluk alanlarından gençlere toplum temelli etkinlik programları sunmak için Viyana'da kurulmuş bir sivil toplum kuruluşudur. Topluluk faaliyetleri, fiziksel aktiviteler, grup çalışması, gönüllülük, istihdam edilebilirlik ve kişisel gelişim oturumları şeklindedir. VAEV, gençlerin fiziksel ve zihinsel sağlığını ve refahını, özgüvenini, öz değerlerini, kişisel sorumluluklarını ve yaşam şanslarını, toplumlar arasında çalışan ve deneyimli ve eğitimli gençlik çalışanlarıyla birlikte rol modelleriyle yapılandırılmış, yapılandırılmış, pozitif etkinliklerle birleştirerek geliştirir. . VAEV'in başlıca amaçları şunlardır: Gönüllü ve savunmasız gençlerin kişisel gelişimi, sağlığı ve refahı ve iş bulma olasılıkları ile gönüllülük ve koçluk yoluyla teşvik etmek Gençlerin kişisel gelişimine yardımcı olacak hizmetlerin sağlanmasına yardımcı olmak ...

TÜMÜ


YORUM (0)

965 kere okundu

0:1534026496:1

TOKAT BELEDİYESİ VE TEKMED PROJE İŞBİRLİĞİNDE


10 AĞUSTOS 2018 CUMA1:56
innovaeditor/assets/1.jpgTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz, Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci, Tokat Belediyesi Kültür Müdürü Ahmet Turan Erdoğan ve Tokat Aşevi Müdürü Durmuş Babacan işbirliğindeki proje konusunda görüşme yaptı.


İçişleri Bakanlığına sunulmak üzere, Tokat Kent Konseyi ile birlikte uygulanacak olan proje konusunda bilgilendirme yapıldı. Projenin detayları görüşüldü. Projenin hedef gurupları ilimizde ikamet eden gençler ve üniversite öğrencileri olacaktır.

 

Sayın Kelemci "TEKMED ile daha önce de projelerde birlikte olduk. Çok farklı bir anlayış hakim olan derneğimizi önce proje başarılarından dolayı kutluyorum. Başarılarının devam etmesini temenni ediyorum.” Dedi.


TEKMED Başkanı Müslim Kaçmaz "Tokat Belediyemiz ile bir çok etkinlikte birlikte yer alıyoruz. Bize kayıtsız desteklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.


YORUM (0)

794 kere okundu

0:1533855447:1

DANİŞMENT GAZİ OKÇULUK KULÜBÜ İLE TOPLANTI YAPILDI


7 AĞUSTOS 2018 SALI23:34
innovaeditor/assets/ATLI.jpgTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği Proje Ekibi Fatma Dinçer ve Müslim Kaçmaz, Danişmend Gazi Okçuluk Külübü yönetimi Sn Metin Aksoy Sn Saliha M. Aksoy Şevki Bey Sn Alper Uçar Sn Vejdi Ayça Sn Düzey Sosyal Tesis Sahibi Sn Mehmet Bekçi Beyin önderliğinde Gençler için yapacağımız Erasmus Plus projesinin etüt toplantısını gerçekleştirdi. Gençlerimize yeni keşifler gelişim alanları oluşturmak hepimizin ortak hedefi Her şey hep birlikte çok güzel olacak...


YORUM (0)

841 kere okundu

0:1533674469:1

ÖZGÜR YAŞAM ÖZEL OKULU ZİYARET EDİLDİ


7 AĞUSTOS 2018 SALI23:10
innovaeditor/assets/OZGUR YASAM.jpgTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz, Avrupa Birliği Kimliği Derneği (NECI Turkey) Başkanı Mustafa Yıldız, Özgür Yaşam Okulu Kurucu Müdürü Semra Öztürk’ü ziyaret etti.
 
Sayın Öztürk "Uzun ve zahmetli bir süreç olan özel eğitim çeşitli alanlarda güçlük çeken çocuğun toplumsallaşmasının tek yoludur. "Eğitim Özgürlüktür" sloganıyla sevgi ve umut ışığında çıktığımız bu yolda amacımız farklı gelişen çocuklarımızı yük olmaktan çıkarıp kendi kendine yetebilen bireyler haline getirmek, bağımsız yaşam becerilerini kazanmasını ve bu yolla toplumsallaşmasını sağlamak, onların sahip oldukları potansiyelleri en üst düzeye çıkarmak, yüreklerindeki sesi duyurmaktır.” Sözleriyle amaçlarını açıkladı.


YORUM (0)

924 kere okundu

0:1533673032:1


[1] 2  [SONRAKİ]1-5 - 8