TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

AYLIK ARŞİV: AĞUSTOS 2017


TOKAT BELEDİYESİNDEN KATILIMCILARIMIZA HOŞGELDİN MESAJI


28 AĞUSTOS 2017 PAZARTESİ22:50
innovaeditor/assets/tokat bel atki.JPGTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği tarafından koordinatörlüğünün yapıldığı Romanya’dan Ofensiva Tinerilor Associtia, Yunanistan’dan Epal Kavalas, Slovakya’dan Slovak Youth for Traveling, Education and Volunteering kurumlarının ortaklığında hazırlanan ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen  2016-3-TR01-KA105-036666 nolu "Youths Meet With Aerial Photography” projesi etkinlikleri başladı.

 

Veronika Kvietková proje katılımcılarına buz kırma ve tanışma etkinliklerini başarılı şekilde gerçekleştirdi. Etkinlik arasında Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci proje katılımcılarına Tokat atkısı ve Tokat anahtarlığı ve "Yoğun toplantılarımız olduğu bu dönemde ilimizde misafir ettiğimiz Erasmus projesi katılımcılarına hoş geldin ziyareti yapamayacağım. Ülkemize ve ilimize hoş geldiniz. Sizlere sevgi ve saygılarımı gönderiyorum” mesajı katılımcılarımıza iletildi. TEKMED Başkanı mesajı ilettikten sonra hediyeleri takdim etti.


YORUM (0)

1349 kere okundu

0:1503950369:1

TÜRK POLİSİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ


28 AĞUSTOS 2017 PAZARTESİ22:17
innovaeditor/assets/turk polisi.JPGTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği tarafından koordinatörlüğünün yapıldığı Romanya’dan Ofensiva Tinerilor Associtia, Yunanistan’dan Epal Kavalas, Slovakya’dan Slovak Youth for Traveling, Education and Volunteering kurumlarının ortaklığında hazırlanan ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen  2016-3-TR01-KA105-036666 nolu "Youths Meet With Aerial Photography” projesi etkinlikleri devam ediyor.


Katılımcılar Erenler arkasında meskun mahalde hava çekimi uygulamaları için gitti. Katılımcılar uygulamalı eğitim açık havada yapıldı. TEKMED Tokat Emniyet Teşkilatından drone uçuşları için gerekli izinleri aldı. Drone uçuşlarını kontrol etmeye gelen polislerimizden Hasan Güler proje katılımcılarına Türk lokumu ikram etti. Tokat Polislerinin örnek davranışı takdir topladı. Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz "Bir yerde polisimizi gördüğünüzde endişelenmeyiniz. Orada güvenlik tamam demektir. Toplumun huzuru için gecesini gündüzüne katarak çalışan polislerimize çok şey borçluyuz. Türk polisi teröristlere Azrail, insanlara ise çok daha insandır.”  Dedi ve güzel davranışlarından dolayı Tüm Türk Polis Teşkilatına teşekkürlerini görevli polislere iletti.


YORUM (0)

1548 kere okundu

2.3:1503948038:1

GENÇLİK HAVA FOTOĞRAFÇILIĞI İLE BULUŞUYOR PROJESİ HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR.


25 AĞUSTOS 2017 CUMA22:39
innovaeditor/assets/IMG_7862.JPGTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği tarafından koordinatörlüğünün yapıldığı Romanya’dan Ofensiva Tinerilor Associtia, Yunanistan’dan Epal Kavalas, Slovakya’dan Slovak Youth for Traveling, Education and Volunteering kurumlarının ortaklığında hazırlanan ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen  2016-3-TR01-KA105-036666 nolu "Youths Meet With Aerial Photography” projesi hazırlıkları devam ediyor. 
 
Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı, İlimizin İngilizce Öğretmeni Emin Kutas ve Avrasya Tokatlılar Federasyon Başkanı Filiz Yılmazer ile birlikte Taşhan'da toplantı yapıldı. Yurt dışından gelecek katılımcılar için en iyisi planlanmaya çalışıldı. 
 
Sayın Kutas "Yabancı dilin önemini öğrencilerimize kavratmakta zorlanıyoruz. Burada yabancı kültürler ile bir araya gelecek gençlerimiz yabancı dil öğrenmenin önemini kavrayacaktır. Küreselleşen dünyada İngilizce bilmek bir zorunluluktur. Farklı kültürlerle iletişim kuracak gençlerimiz oldukça şanslı." sözleriyle düşüncelerini ifade etti.
 
Sayın Yılmazer "Katılımcı gençleri bir Taşhan'da kahve ve semaver çay içmeye davet ediyoruz. Türk misafirperverliğimizi göstereceğiz ve onları mutlu şekilde ülkelerine göndermek için üzerimize düşeni yapacağız." Dedi.
 
Sayın Kaçmaz, ...

TÜMÜ


YORUM (0)

1618 kere okundu

2:1503690399:1

HEDEF RİSE ZİYARETİ YAPILDI


21 AĞUSTOS 2017 PAZARTESİ22:36
innovaeditor/assets/hedefrise1.jpgTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz, Hedef Rise Turizm İşletmecisi Duran Çelik’i ziyaret etti.

 

Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği koordinatörlüğünde Yunanistan, Romanya ve Slovakya’dan katılımcıların ilimizde bir araya gelerek uygulayacakları Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 2016-3-TR01-KA105-036666 Nolu "Youth Meet with Aerial Photography” (Gençlik Hava Fotoğrafçılığı ile Buluşuyor) projesi konusunda bilgilendirme yapıldı. Gerekli yerlerde uçuş için yapılacak ulaşımlar birlikte planlandı. Erasmus Projelerinin ilimizin tanıtımına yönelik avantajları hakkında bilgi verildi.

 

Hedef Rise Tour Yöneticisi Duran Çelik, "Uygulanacak olan projenin başarısı için Hedef Rise Tour elini taşın altına koyacaktır. İmkanlarımızı ve araçlarımızı projenin etkinliklerine hazır hale getireceğiz. Projenin başarısı ilimizin tanıtımına, gençlerimizin değişik kültürleri tanımalarına olanak sağlayacaktır. Gençlerimizin kişisel gelişimlerini belki uluslar arası girişimciliklerine katkı sağlayacaktır. Ülkemizi ve misafirperverliğimizi en iyi şekilde temsil etmeliyiz. Başarılı bir etkinliklere katkı vereceğiz ve bundan da mutluluk duyacağız.” Dedi.


YORUM (0)

1011 kere okundu

0:1503344345:1

TOKAT VALİLİĞİNE ZİYARET


19 AĞUSTOS 2017 CUMARTESİ13:31
innovaeditor/assets/OMER TORAMAN ZIYARET.JPGTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz, Başkan Yardımcısı Orhan Şen ve Gençlik Projesi Koordinatörü Ömer Faruk Kaçmaz göreve yeni atanan Tokat Valisi Ömer Toraman’a hoş geldiniz ziyaretinde bulundu hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği koordinatörlüğünde Yunanistan, Romanya ve Slovakya’dan katılımcıların ilimizde bir araya gelerek uygulayacakları Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 2016-3-TR01-KA105-036666 Nolu "Youth Meet with Aerial Photography” (Gençlik Hava Fotoğrafçılığı ile Buluşuyor) projesi konusunda bilgilendirme yapıldı. Gerekli uçuş izinleri konusunda destek istendi. Erasmus Projelerinin ilimizin tanıtımına yönelik avantajları hakkında bilgi verildi. Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneğinin çalışmaları hakkında bilgi verildi. 

 

Sayın Toraman dernek faaliyetlerine ve projelerin uygulamalarına başarılar diledi. 


YORUM (0)

1524 kere okundu

2:1503139496:1


[1] 2  [SONRAKİ]1-5 - 6