TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

AYLIK ARŞİV: TEMMUZ 2017


KAZANIMLARA DAYALI MODÜLER EĞİTİM SEMİNERİ


30 TEMMUZ 2017 PAZAR15:40
innovaeditor/assets/MERSIN.jpgMersin Yenişehir Hizmetiçi Eğitim Merkezinde düzenlenen Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından 10-14 Temmuz 2017 tarihleri arasında düzenlenen 2017000220 Nolu Modüler Yapıda Kazanımlara Dayalı Geliştirilen Öğretim Programlarının Tanıtılması Semineri" 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı" ile sona ermiştir. Mesleki Eğitimin geleceği ve modüler eğitim konusunda birliktelik sağlanıp ve uygulamalar yapıldı.

 

Programa Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz iştirak etti.


YORUM (0)

1241 kere okundu

0:1501418722:1

INNOVATIVE CONFLING RESOLUTIONS FOR YOUTH WORKERS THROUGHT THE NON FORMAL EDUCATION PROJESİ KATILIMCILARINA HOŞGELDİN ZİYARETİ


30 TEMMUZ 2017 PAZAR15:22
innovaeditor/assets/kayseri 1.JPGTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneğinden; Avrupa Vatandaşlığı ve Kimliği Derneği tarafından yürütülen " Innovative Conflict Resolutions for Youth Workers Through the Non Formal Education” Projesi katılımcılarına ülkemize hoş geldin ziyareti gerçekleştirildi.


Avrupa Vatandaşlığı ve Kimliği Derneği tarafından Avrupa Birliği Eğitim Ve Gençlik Programları Erasmus + kapsamında İspanya, İtalya, Yunanistan, Romanya, Bulgaristan ve Litvanya’dan gelen 24 katılımcı misafirin katıldığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türk Ulusal Ajansı tarafından desteklenen " Innovative Conflict Resolutions for Youth Workers Through the Non Formal Education” isimli Projenin amacı gençlik çalışanlarının çatışma çözümleri konusunda yaygın eğitim metodların kullanımı yolu ile bilgi ve becerilerinin artırılmasıdır.


Erasmus + programında Avrupa Birliği ülkeleri arasında işbirliğinin, dayanışmanın, insanları, kültürleri öğrenmek için iyi bir fırsat olduğunu belirterek toplumlar arası ön yargıların yıkılması, hoşgörü ve kültürlerarası saygının gelişmesi için önemli katkıları olacağı ilgili projede vurgulandı.

Katılımcılar da burada bulundukları süre içerisinde ...


TÜMÜ


YORUM (0)

1199 kere okundu

2:1501417725:1

TOKAT VALİSİ CEVDET CANA VEDA YEMEĞİ


30 TEMMUZ 2017 PAZAR15:18
innovaeditor/assets/valican.jpgTokat Belediyesi tarafından, Vali Cevdet Can onuruna  Seyirtepe Tesisleri’nde veda yemeği verildi. Veda yemeğine AK Parti Tokat Milletvekilleri Coşkun Çakır ve Celil Göçer, Garnizon ve 48. Piyade Alay Komutanı Albay Aykut Biçeroğlu, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan, Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Mutlu, İdare Mahkemesi Başkanı Rafet Türksoy, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Vali Yardımcıları Mehmet Suphi Küsbeci, Ali Galip Saral ve Dr. Mehmet Gödekmerdan, Kaymakamlar, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hidayet Arıkan, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İlçe Belediye Başkanları, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşlarının ve siyasi partilerin temsilcileri katıldı.


 Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, hizmet eden insanların el üstünde tutulması gerektiğine vurgu yaparak, Vali Can’a Tokat’a verdiği önemli hizmetlerden ötürü teşekkür etti.


Sayın Can, "Bu bizim için son değil, bir başlangıçtır. Tokat ile alakalı ilk olarak şu bilgilere ulaştık. Tokat, bir ensar yurdu, yardım edenler diyarı. O yüzden ben ...


TÜMÜ


YORUM (0)

1300 kere okundu

0:1501417309:1


1-3 - 3