TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

AYLIK ARŞİV: AĞUSTOS 2016


KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ DÜZENLENDİ


29 AĞUSTOS 2016 PAZARTESİ22:51
innovaeditor/assets/admin/kisisel gelisim.JPGTokat Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, Tokat Orman İşletmesinde Toplum Yararına Programı kapsamında çalışan personellere yönelik "Kişisel Gelişim Kursları” düzenledi. Eğitimler Tokat Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri Müslim Kaçmaz ve Orhan Şen tarafından, Tokat Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda verildi.


Tokat Orman İşletmesi Müdür Yardımcısı Mustafa Bayraktar "İnsan gelişiminde eğitim çok önemli. Sizin için hazırlanmış bu güzel ortamda en iyi verimi alacağınızı umuyorum ve başarılar diliyorum.” Cümleleriyle kurs açılışını yaptı.


Orhan Şen kurs hakkında; "Kişisel gelişim kursu insanın önce kendini tanıması, kabiliyetlerini ve zayıf yönlerini bilmesi ve hayata daha başarılı olmasını hedefleyen bir eğitimdir. İnsanlar sürekli karşısındaki insanları yargılar ve hatalarını konuşur. Kişisel gelişim eğitimleri ile insan kendini eleştirmeyi öğreniyor. Kişisel gelişim ve mesleki gelişim çabalarının başarısı, kişinin hedeflerini oluşturmadaki başarısına bağlıdır. Hayatı olduğu gibi kabul etmeyip onu daha nitelikli bir düzeye yükseltme gerekliliğine inanarak, başarıya ulaşmayı kolaylaştırmaktadır. Eğitim iki öğrenme faaliyetinden oluşuyor. ...


TÜMÜ


YORUM (0)

1675 kere okundu

0:1472511725:1

AVRASYA TOKATLILAR FEDERASYONU TOKAT ŞUBE BAŞKANI ZİYARET EDİLDİ


29 AĞUSTOS 2016 PAZARTESİ22:49
innovaeditor/assets/admin/tokat avrasya 1.jpgTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği Başkanı Müslim Kaçmaz ve Hedef Rise Turizm İşletmecisi Duran Çelik’ten Avrasya Tokatlılar Federasyonu Tokat Şubesi ziyaret edildi.


Avrasya Tokatlılar Federasyonu Tokat Şube Başkanı Filiz Yılmazer ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tokat’ın gelişmesi ve büyümesinde yatırımların ve projelerin önemli olduğunu; projeler gerçekleştirmek için de birlik beraberlik içinde hareket edilmesinin önemini dile getirdi. Kahve ikramından sonra ziyaret sonlandı.


YORUM (0)

1694 kere okundu

0:1472511055:1

YEŞİLIRMAK BİLGİ EVİNDE MODELLER UÇURULDU


13 AĞUSTOS 2016 CUMARTESİ22:45
innovaeditor/assets/admin/model ucurmak.jpg17 Nisan tarihinde faaliyetlerine başlayan Yeşilırmak Bilgi Evi Model Kulübü 6 gurup öğrenciye eğitimler sonrasında modeller hazırlandı.

 

Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz ve Başkan Yardımcısı Orhan Şen tarafından yürütülen Tokat Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Bünyesinde Yeşilırmak Bilgi Evinde açılan kurslar sonunda modellerini bitiren çocuklar uçuş denemeleri yaptılar ve aerodinamik ve denge konusunda deneyim kazandılar. Uçuş esnasında eğlenceli bir zaman geçirildi. 


YORUM (0)

1473 kere okundu

0:1472510876:1

YEŞİLIRMAK BİLGİ EVİNE BAKAN ZİYARETİ


6 AĞUSTOS 2016 CUMARTESİ22:40
innovaeditor/assets/admin/eyup eroglu.jpgTokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu 23 Nisan tarihinde açılışı yapılan Yeşilırmak Bilgi Evine ziyarette bulundu. Eğitim alanlarını gezdi ve çocuklar ile sohbet etti.

 

Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz ve Model Kulübünü ziyaret eden Sayın Eroğlu çocukların çalışmaları hakkında bilgi aldı. Model Atölyesinde yapılan ata ve flamingo uçak modellerini inceledi. Katılımcı çocuklar ile fotoğraf çekindi.


YORUM (0)

1643 kere okundu

0:1472510590:1


1-4 - 4