TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

SADECE KİTAP GEÇERLİDİR


28 KASIM 2018 ÇARŞAMBA14:56
innovaeditor/assets/IMG-20181126-WA0003.jpgTokat Topçam İzcilik Kulübü, Tokat Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ve Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneğinden sosyal sorumluluk çalışması. Sadece Kitap Geçerlidir.
 
www.tokatrehber.net sitesi oluşturuldu. Tokat'a dair şeyler bulacağınız bir şehir rehber sitesi. Tokat İlinde faaliyette bulunan işletmelerimizin yer alacağı ve ihtiyaca anında cevap verebilecek bir site oluşturuluyor. İşletmelerimiz en az bir kitap vermesi karşılığında bir yıl boyunca işletmelerinin rehberde yer alması sağlanacaktır. 
 
Halkımızdan elde ettiğimiz kitaplar okul kütüphanelerine bağış yapılacaktır. Kitap okumak insanoğlunun kişisel gelişimini elde eden mühim etkenlerden biridir. İnsanın fikir yapısını, hayal dünyasını geliştirir; sözcük dağarcığını arttırır, insana yeni ufuklar açar ve birikim kazandırır. Okulda olduğu kadar hayatta da başarının en önde gelen şartlarından biri yine okumaktır. Dinimizin ilk emri OKU! Çocuklarımız okusun! Büyüklerimiz okusun! Herkes okusun...


YORUM (0)

367 kere okundu

0:1543417595:1YORUM YAZ

ADINIZ*

E-POSTA*

YORUM*

KODU GİRİNİZ*