TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

AYLIK ARŞİV: ŞUBAT 2017


GENÇLER HAVA FOTOĞRAFÇILIĞI İLE BULUŞUYOR


2 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE19:53
innovaeditor/assets/admin/tekmed aero.jpgTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği tarafından sunulan 2016-3-TR01-KA105-036666 nolu "Youths Meet With Aerial Photography” projesi Türkiye Ulusal Ajansı tarafından hibeye hak kazandı.


Proje Koordinatörlüğünü Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneğinin yaptığı projenin ortakları; Romanya’dan Ofensiva Tinerilor Associtia, Yunanistan’dan Epal Kavalas, Slovakya’dan Slovak Youth for Traveling, Education and Volunteering kurumlarıdır.


Proje Koordinatörü Ömer Faruk Kaçmaz "Projemizin ana teması, hava fotoğrafçılığının gençler arasında yaygınlaştırılmasıdır. Bu alanda sevgi oluşturmak ve proje sinerjisi ve farklı etkinlikler ile gençleri sosyal, kültürel yönden kaynaştırmaktır. Dört, altı veya sekiz pervaneli uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen hava araçları ile gerçekleştirilebilen faaliyetler gençler için güzel sosyal aktivite olmasının yanında ileri gitmeleri halinde de mesleğe dönüşmektedir. Kazanılacak olan yeni bilgi, beceri ve alışkanlıklar gençlerin arasında doğa sevgisini artıracak, açık hava etkinliği olarak sürdürülecektir. Gençler kendi şehirlerini tanıtımını yapacak düzeye gelecektir.” Sözleriyle projenin temasını özetledi. 


YORUM (0)

1864 kere okundu

3.7:1486065338:1