TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

AYLIK ARŞİV: OCAK 2020


HAYATA GÜLÜMSEYEN ADAM


31 OCAK 2020 CUMA23:54
innovaeditor/assets/Dsesk_1.jpgDostlar Meclisi tarafından düzenlenen, "Hayata Gülümseyen Adam" Ahmet Köknar "Girişimcilik" Konusunda konferans verdi. Tokat Öğretmen Evi Konferans Salonunda düzenlenen konferansa Dostlar Meclisi Başkanı Burhan Besler ve değerli üyeleri katıldı. Sayın Besler açılış konuşmasını yaptı.
 
Sayın Köknar "Şirketinizde yüksek performans ve başarı için pozitif duygusal iklimi temel gereklilik olarak görüyorsanız, doğru yerdesiniz. İş hedeflerinize ulaşmanız için ihtiyaç duyduğunuz şirket içi iletişimi, işbirliğini ve motivasyonu arttırmanız ve geliştirmeniz için buradayız. İşimiz daha fazla duygusal zeka ve liderlik ile şirketinizde daha fazla aidiyet, performans ve başarı atmosferi oluşturmak. "Her insan kendisini ve geleceğini yapılandırabilecek donanıma sahiptir” ve "insanların zeka ve bilgilerine saygı duyarız” temel bakış açısından yola çıkarak hizmet veriyoruz. Bilgi ve akıl vermek ya da öğretmek için değil, harekete geçirmek için yöneticilerinize liderlik, duygusal zeka ve kişisel dönüşüm odaklı programlar ile koçluk ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Zaten sahip olduğunuz potansiyeli harekete geçirecek dokunuşları ve rehberliği sunuyoruz." Dedi. Eğlenceli şekilde konferans devam ...

TÜMÜ


YORUM (0)

286 kere okundu

0:1580504204:1

NORVEÇ EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EĞİTİMİ ENSTİTÜSÜ KURULDU


23 OCAK 2020 PERŞEMBE23:29
innovaeditor/assets/hhhh_7740.jpgNorwegian Institute for Economic Development and Vocational Training
Pic: 896349065
OID: E10237776
www.nied.eu web sitesinden duyurular yapılacaktır. 

Norveç merkezli Norveç  Ekonomik Kalkınma ve Meslek Eğitimi Enstitüsü kuruldu. Robin Mikael irmak tarafından kurulan organizasyon Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği ile gelecek planları yapmaktadır.  Deneyimli eğitimciler ile bir çok sektöre eğitim imkanı sunacaktır. Erasmus+ projelerinde kaliteli eğitim hedefimizdir.

Enerji (Doğal Gaz) Sektörü
Makine
Metal İşleri ve Kaynakçılık
Elektrik Elektronik, 
CAD/CAM
2/D ve 3/D Çizim
Balıkçılık, 
Gemi
Sağlık
İnşaat Sektörü,
İmalat Sektörü,
Hidrolik, Pnömatik,
Muhasebe,
Bilişim,
Bankacılık ve finans,
Tekstil 
Basın-medya 
Yiyecek içecek sektörü 
Kimya,
Ticaret,
Telekominikasyon ve iletişim,
Döküm,
Taşımacılık,
Trafik Eğitimi,
Sanat
Yazılım-donanım ve birçok alanda eğitimler planlandı.


TÜMÜ


YORUM (0)

439 kere okundu

0:1579811538:1

PLEVNE ANADOLU LİSESİ PROJE KOORDİNATÖRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI


23 OCAK 2020 PERŞEMBE23:11
innovaeditor/assets/plevne.jpgPlevne Anadolu Lisesinde Okul Müdürü Ülkü Taşer ve proje ekibi ile Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz bir araya gelerek işbirliği geliştirmek amacıyla projeler konulu toplantı yaptı.


Erasmus Plus projeleri konusunda destekler değerlendirildi. İlimiz sorunları analiz edildi. İlimiz sorunları, eğitim sorunları, öğretmen sorunları, veli sorunları, öğrenci sorunları üzerine tartışmalar yapıldı. Konulardan öncelikler saptandı. Birlikte sorunların çözüm yöntemleri değerlendirildi.


YORUM (0)

277 kere okundu

0:1579810385:1

TOKAT KADIN SANAT KÜLTÜR GURUBUNDAN CEMAL SÜREYA ANMA GÜNÜ


19 OCAK 2020 PAZAR1:20
innovaeditor/assets/siir.jpgTokat Yazmacılar Hanı Butik Otel'de Tokat Kadın Sanat Kültür Gurubu tarafından "Cemal Süreya anma günü düzenlendi. Programa Kadın Sanat Kültür Başkanı Hacer Doğan, Sayın Hayrettin Koyuncu, Havalimanı Müdürü Mustafa Konca, Başkanı Müslim Kaçmaz ve Kadın Sanat Kültür üyeleri katıldı. 
 
Cemal Süreya'nın hayatı ve şiirleri okundu. Cemal Süreya şiirlerinin müzik ve sohbet eşliğinde samimi bir ortamda taçlandırıldı. Sayın Hayrettin Koyuncu Sanat Kültür Gurubu adlı kendi kaleminden yazdığı şiir çok beğenildi. 
 
Sayın Kaçmaz "Yoğun olarak çalıştığımız bu dönemde davetinizden memnun oldum. Söylenen müzik, müzik eşliğinde okunan şiirler ve samimi sohbet beni güzel bir tatilin sonunda rahatlaması gibi insanın; rahatlattı. Davetinize çok teşekkür ederim." Dedi.


YORUM (0)

163 kere okundu

0:1579386795:1

SOKAK KÖPEKLERİ KULÜBE İMALATI DEVAM EDİYOR


19 OCAK 2020 PAZAR0:13
innovaeditor/assets/a3.jpgPolonya’dan IRIS Vakfı ile Türkiye’den Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği işbirliğinde hazırlanan 2018-3-PL01-KA205-061201 Numaralı The Four paws" Mission (Dört Pati Misyonu) isimli proje kapsamında sokak köpekleri için kullanılmış atılan pet şişeler ile kulübe yapımına devam ediliyor.

 

Sokak arasındaki küçük bir park,  bahçeniz veya boş bir alan, sokak hayvanları için sokağınızdaki bakıma muhtaç köpekler için birkaç basit malzemelerle kulübe yapabileceksiniz.

 

İhtiyaçlar: 250 boş pet şişe, koli bandı, naylon, yorgan iğne ve ipliği.


YORUM (0)

288 kere okundu

0:1579382056:1


[1] 2 3  [SONRAKİ]1-5 - 13