TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

AYLIK ARŞİV: ŞUBAT 2018


TOKAT EN İYİ ŞEKİLDE TANITILACAK


21 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA21:23
innovaeditor/assets/yilmaz vakif.jpgTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği Avrupa Birliği Bakanlığı, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 2017-3-TR01-KA347-047789 nolu Gençlik Politikalarına Sektörler Arası Bütünleştirilmiş Yaklaşım Projesinin başarılı şekilde uygulanması için Vakıflar Tokat Bölge Müdürlüğü ziyareti yapıldı.


Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz ve Kurucu Üye Ayhan Şenol Akgül Vakıflar Tokat Bölge Müdürü Yılmaz Kılınç’ı ziyaret etti. Sayın Aygül "Yurt dışından gelen katılımcılarımız Tokat’ı iyi anlamalarının çok önemlidir. Şehrimizin harika tarihi dokusu vardır. Bir rehber eşliğinde buraların görülmesi önemlidir. Kültür bir şehrin ruhudur. Bizler bu konuda desteğinizi istiyoruz.” Dedi

Vakıflar Tokat Bölge Müdürü Yılmaz Kılınç "Düşüncelerinize sonuna kadar katılıyorum. Şahsım ve bir rehberimiz misafirlerimizin geldiğinde birlikte gezdireceğiz. Tokat’ı en iyi şekilde tanıtacağız. Halen devam eden restorasyon çalışmalarımız var. Müdürlüğümüz nice eseri Tokat’a kazandırdı. Kazandırmaya da devam edecektir. İlimiz adeta açık hava müzesi gibidir. Misafirlerimizin eğlenerek öğrenecektir. Mutlu şekilde buradan ayrılmaları için de üzerimize düşen ne varsa ...


TÜMÜ


YORUM (0)

1266 kere okundu

0:1519237677:1

TOKAT MTAL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ


19 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ13:58
innovaeditor/assets/ka347 tokat eml.jpgTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği, Avrupa Birliği Bakanlığı, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen  2017-3-TR01-KA347-047789 nolu Gençlik Politikalarına Sektörler Arası Bütünleştirilmiş Yaklaşım Projesinin  faaliyetleri konusunda bilgilendirme amacıyla Tokat Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü ziyaret edildi.

 

Proje koordinatörü Gazi Erden "Proje kapsamında gençlerin mesleki ve teknik eğitime bakışı yansıtılacaktır. Ülkemizde ve Avrupa'da mesleki teknik eğitim sistemine gençlerin gözüyle bakacağız. Sorunları tartışacağız. Çalıştaylar düzenleyeceğiz. Mesleki ve teknik eğitime yön veren kurumlar ile proje katılımcılarımızı buluşturacağız. Yabancı dil eğitimi, sektörler ile işbirliği konularında gözlemler yapılacaktır. Projenin en büyük paydaşı okulumuz olacaktır. Kısa bir sürede verimli çalışmalar yapmak istiyoruz. Bu nedenle hareketlilik öncesi hazırlıklarımıza okulumuzdan başlamak istedik. Okulumuz işbirliğinde konferans vereceğiz ve mesleki teknik okullarımızın demokratik seçimle başa gelen başkanlarıyla sempozyum yapmak istiyoruz." Dedi.

 

Tokat Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ali Vanlıoğlu " TEKMED mesleki teknik eğitimin sosyal aktörüdür. Bundan önce olduğu gibi yeni projede de birlikte hareket ...


TÜMÜ


YORUM (0)

1131 kere okundu

0:1519037955:1

İSPANYA PROJESİ KATILIMCILARI BELİRLENDİ


9 ŞUBAT 2018 CUMA21:55
innovaeditor/assets/guzel cevre projesi.jpg2017-3-ES02-KA105-010757, "Environment, Beautiful Environment" Çevre Güzel Çevre projesinin katılımcıları Tokat Öğretmen Evinde gerçekleştirilen toplantıda belirlendi.

 

İspanya’da, Türkiye, Bulgaristan, Macaristan, Estonya, Slovakya ve Ermenistan ülkelerinin katılımıyla uygulanacak olan 04-10 Mart 2018 tarihleri arasında Caceres Şehrinde uygulanacaktır. Eğitim Kursuna, İsmail Vekil ve Başak Aslıhan Arıkan katılımcı olarak seçilmiştir. 


YORUM (0)

584 kere okundu

0:1518203382:1

TOKAT EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ YAPILDI


9 ŞUBAT 2018 CUMA21:51
innovaeditor/assets/goksel topaloglu.jpgTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz ve Dernek Üyesi Ömer Yılmaz Tokat Emniyet Müdürü Göksel Toplaoğlu’na  teşekkür ziyareti yaptı.


İlimizde uygulanan Avrupa Birliği Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen ve TEKMED tarafından yürütülen "Youth Meet With  Aerial Photography (Gençlik Hava Fotoğrafçılığı İle Buluşuyor)” projesi katılımcıların güvenliğinin sağlanması ve görevli polislerin örnek davranışları kurumumuzu ve Türk Milletini onurlandırmıştı.

 

Sayın Kaçmaz, "Türk Polis Teşkilatımıza teşekkür ederiz. Bizi onurlandırdınız. Gururlandırdınız. Polis arkadaşlarımız tüm katılımcılarımızın gönlünü fethetti. " Sözlerinden sonra ilimizin uluslararası dergisi olan Kümbet Dergisi hediye takdim edildi.

 

Kümbet Dergisinde polislerimizin hakkında çıkan haberi inceleyen Sayın Topaloğlu dernek faaliyetleri hakkında sorular sordu. Çay ikramından sonra program sonlandı.


YORUM (0)

1036 kere okundu

0:1518202547:1


1-4 - 4