TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

AYLIK ARŞİV: ŞUBAT 2017


AVRASYA TOKATLILAR FEDERASYONU TOPLANDI


20 ŞUBAT 2017 PAZARTESİ22:51
innovaeditor/assets/admin/konak avrasya.jpgTÜMTOKKON Konfederasyonuna bağlı Avrasya Tokatlılar Federasyonu, tanıtım ve istişare toplantısını Konak Kafe’de yaptı.
 
Avrasya Tokatlılar Federasyonu Genel Başkanı Filiz Yılmazer, faaliyetler hakkında bilgi verdi. Federasyonun yapmayı planladığı faaliyetlere görevlendirmelerde bulundu ve yeni ekipler kuruldu. Tokat İlinin tek federasyonu olarak atılacak adımlar ve atılımlar konusunda bilgi alışverişi yapıldı.
 
Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı ve Avrasya Tokatlılar Federasyonu Genel Sekreteri Müslim Kaçmaz, "Üye gençlerin yeterliliklerini geliştirmek amaçlı "İngilizce” ve "Proje Hazırlama Eğitimleri” düzenlenmesi teklifinde bulundu. Temmuz ayı itibariyle çalışmaların harekete geçirilmesi kararlaştırıldı. Federasyonun bünyesinde bulunan derneklere eğitim alan gençlerin proje koordinatörü olarak görevlendirilmesi uygun görüldü. Federasyonun genç katılımcıları tarafından yapılan teklif ilgi uyandırdı.Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilen "2016-3-TR01-KA105-036666 nolu "Youths Meet With Aerial Photography” projesi hakkında bilgi verdi. Gençlik Kolları, Kadın Kolları, Kültür ve Sanat, Spor Aktiviteleri, Sağlık Yardımı ve diğer birimler yapacakları etkinlikler hakkında görüşlerini bildirdi.


YORUM (0)

968 kere okundu

0:1487620451:1