TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

BULGARİSTAN KATILIMCILARIYLA TOPLANTI YAPILDI


9 OCAK 2019 ÇARŞAMBA19:17
innovaeditor/assets/IMG_20181226_180122m_1.jpgAlmanya’da BBJ CONSULT AG Şirketi koordinatörlüğünde, Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği Türkiye, Association for Intercultural Dialogue Derneği Romanya, Balkanska Agenciyaza Ustoychivo Razvitie Bulgaristan, EUROMEDI ENGINEERING SL İspanya ve INSTITOUTO POLITISMOU LAOGRAFIAS ATHLITISMOU KAI NEON TEHNOLOGION Yunanistan kurumlarının ortaklığında hazırlanan ve Almanya Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 2018-1-DE04-KA205-016158 Numaralı Sevgi İncitmez (Love Doesn't Hurt) projesi Bulgaristan Sofya Şehrinde yapılacak olan eğitim katılımcıları ile Tokat Öğretmenevinde toplantı yapıldı.


Katılımcılar BASD Derneği tarafından organize edilen eğitimlere katılacaktır. Eğitimlerde aile içi şiddet ve agresifliği azaltmak için eğitimler yapılacaktır. Kukla sistemi, Eğitim tiyatrosu, Gazete eğitimi, Drama rolü gibi yöntemler kullanılarak aile içi şiddetin azaltılması yöntemleri uygulanacaktır.

 

Eğitime katılmak için Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği Katılımcıları Tokat Sosyal Bilimler Lisesi İngilizce Öğretmeni Emin Kutas, Özer Mühendislik İşletmecisi Mehmet Özer, Konfur Makine İşletmecisi Nihat Çelik’tir.


YORUM (0)

249 kere okundu

0:1547061585:1YORUM YAZ

ADINIZ*

E-POSTA*

YORUM*

KODU GİRİNİZ*