TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

TEKMED TOPLANTI YAPTI


3 ARALIK 2018 PAZARTESİ17:47
innovaeditor/assets/2_1.jpgTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği üyeleri Müslim Kaçmaz başkanlığında toplantı yaptı.

 

Toplantının gündemi, TEKMED’in 5. Yıl kuruluşu, Sevgi İncitmez Projesi Romanya eğitimlerinin değerlendirilmesi, Bulgaristan katılımcılarının seçilmesi konularını içerdi.

 

Romanya katılımcıları Mustafa Akyüz, Müslim Kaçmaz ve Orhan Şen eğitimleri değerlendirdi. Eğitim süreci, eğitimin uygulamaları ve hazırlıkları konusunda düşüncelerini paylaştı. Sayın Şen "Derneğimizi ve ülkemizi çok iyi temsil ettik. Problemlerin çözümü konusunda oldukça başarılı bir performans gösterdik. Bulgaristan’da da aynı başarıyı göstereceğimize inanıyorum.” dedi.

 

Bulgaristan hareketliliğine Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği üyelerinden Emin Kutas, Mehmet Özer ve Nihat Çelik seçilmiştir. İlhan Yayar ve Ömer Erden yedek üye olarak seçilmiştir. TEKMED Başkanı Müslim Kaçmaz "Katılımcılarımız şehrimizi, insanlarımızı ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum ve başarılar diliyorum.” Dedi.

 


YORUM (0)

268 kere okundu

0:1543859268:1YORUM YAZ

ADINIZ*

E-POSTA*

YORUM*

KODU GİRİNİZ*