TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

LOVE DOESNT HURT PROJE ÇALIŞTAYI


30 EYLÜL 2018 PAZAR14:37
innovaeditor/assets/(Si top).jpgAlmanya’da BBJ CONSULT AG Şirketi koordinatörlüğünde, Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği Türkiye, AssociationforInterculturalDialogue Derneği Romanya, BalkanskaAgenciyazaUstoychivoRazvitie Bulgaristan, EUROMEDI ENGINEERING SL İspanya ve INSTITOUTO POLITISMOU LAOGRAFIAS ATHLITISMOU KAI NEON TEHNOLOGION Yunanistan kurumlarının ortaklığında hazırlanan ve Almanya Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 2018-1-DE04-KA205-016158 Numaralı Sevgi İncitmez (Love Doesn't Hurt) projesi, Berlin Toplantısı konularının da yer aldığı proje çalıştayı yapıldı.
 
Berlin Toplantısına katılım yapan Müslim Kaçmaz ve Ahmet Polat toplantıda izlenimleri, proje faaliyetleri, belgelendirme, ortaklarımızın gücü ve kapasitesi, ortaklık konsorsiyumunun yapısı, görevler ve beceriler konusunda açıklamalar yaptı. Projenin işleyişi ve başarısı için neler yapılması konusunda tüm üyeler görüşlerini ifade etti. Tartışmalar yapıldı kararlar alındı.
 
Alınan kararlar doğrultusunda 10-15 KASIM 2018 de Romanya'da gerçekleşecek eğitime, TEKMED Derneğini temsilen:
- Müslim Kaçmaz
- Mustafa Akyüz
- Ömer Yılmaz
Yedek: Orhan Şen
Oy birliği ile seçilmiştir.

- Gazi Erden Eğitimlere araç ile gidilmesi durumunda bütçesini kendisinin karşılaması ile eğitimlere katılma isteğinde bulunmuş olup, Dernek üyeleri tarafından olumlu karşılanmıştır. 
 
Ekim ayında proje paydaş toplantısı düzenlenmesine karar verildi. Proje konusu sunumu yapılması kararlaştırıldı.


YORUM (0)

683 kere okundu

0:1538319071:1YORUM YAZ

ADINIZ*

E-POSTA*

YORUM*

KODU GİRİNİZ*