TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

TOKAT HALK EĞİTİM MERKEZİ VE AKŞAM SANAT OKULU ZİYARET EDİLDİ


29 MART 2018 PERŞEMBE10:41
innovaeditor/assets/HALK E.jpgTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği, Avrupa Birliği Bakanlığı, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 2017-3-TR01-KA347-047789 nolu Gençlik Politikalarına Sektörler Arası Bütünleştirilmiş Yaklaşım Projesi kapsamında uygulanacak faaliyetler ve uygulama başarısı açısından işbirliği geliştirme amacıyla Tokat Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu İdarecileri Fatih Duman ve Erdem Dağhan; Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz tarafından ziyaret edildi.


Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz "Tokat Akşam Sanat Okulu ve Halk Eğitim Merkezi, mesleki, teknik, kültürel ve sosyal alanlarda çok başarılı kurslar açmaktadır. Mesleki ve teknik eğitimin içindedir. Gençlik politikaları geliştirme amaçlı projemizde önemli bir paydaşımızdır. Derneğimiz ile kurumumuz birlikte Avrupa Birliği projelerinde işbirliğine de gitmektedir. İşbirliğimizi geliştirerek devam etmek amacındayız.” Dedi.


Tokat Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Erdem Dağhan "Üzerimize düşen ne varsa; yapmaya hazırız. İş birliğimiz başarıyı getirecektir. Önümüzdeki dönem için ciddi planlamalar içindeyiz. İşbirliğimiz ilimiz için faydalı olacaktır.” Dedi.


Tokat Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Fatih Duman " Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği proje uygulama başarısını biliyoruz. İlimizde uygulanacak yeni proje için bizden talep ettiğiniz "İngilizce Kursunu” en kısa zamanda hayata geçirdik. KA1 ve KA2 projelerinde planlar dahilinde ileriye birlikte yürüyeceğiz.” Dedi.


YORUM (0)

788 kere okundu

0:1522320132:1YORUM YAZ

ADINIZ*

E-POSTA*

YORUM*

KODU GİRİNİZ*