TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

HAVACI GENÇLER YENİLİK ve EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE


5 EYLÜL 2015 CUMARTESİ9:33
innovaeditor/assets/admin/YENILIKCI.jpgTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneğpi tarafından yürütülen ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen "İstikbal Göklerdedir" projesi katılımcıları Yenilik VE EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ genel Müdürlüğünü ziyaret etti.

Sayın Ayşe Saray katılımcıları karşıladı. Öğrencilere kucak dolusu sevgisini bahşeden Sayın Saray " Eğitimin teknolojiden etkilenmemesi ve uygulanmaması düşünülemez. İçinde yaşadığımız bilgi çağı bilgi toplumunu oluşturmaktadır.Eğitimin en önemli amaçlarından biri de, bilmsel düşünceyi davranışa aktarma becerisine sahip bireyler yetiştirmektir. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk benimle ilim arasında bir fark görürseniz ilmin tarafını seçeceksiniz sözleriyle bize rehber olmuştur.. Eğitimde bilişim teknolojilerinin öğrenci hizmetlerinde kullanılması için birimimiz çalışmakta ve projeler yürütmektedir." sözleriyle gençlere bilimin önemi anlattı rehber alınmasını tavsiye etti. Katılımcılar harici bellek ve kurumun promosyonlarını hediye etti. Kurum bahçesinden uçurulan multikopter ile Yenilikçi Teknolojiler Genel Müdürlüğünün ve çevresinin değişik irtifa ve değişik açılardan hava fotoğrafları çekildi.

Tokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Dernek Başkanı Müslim Kaçmaz " Ayşe Hocam için tek rehber ilimdir. E Twinning koordinatörlüğünde birlikte çok güzel çalışmalar yaptık. Hayatımda tanıdığım en farklı kişilik ve en farklı idareci olarak ölene kadar unutmayacağım. Her şey için huzurlarınızda kendisine teşekkür eder saygılar sunarım." diyerek duygularını ifade etti.


YORUM (0)

2036 kere okundu

0:1441446044:1YORUM YAZ

ADINIZ*

E-POSTA*

YORUM*

KODU GİRİNİZ*