TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

AYLIK ARŞİV: AĞUSTOS 2017


TOKAT MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN ERSAMUS PROJESİNE DESTEK SÖZÜ


28 AĞUSTOS 2017 PAZARTESİ20:56
innovaeditor/assets/tokat murat agar1.JPGTokat Ekonomik Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği tarafından koordinatörlüğünün yapıldığı Romanya’dan Ofensiva Tinerilor Associtia, Yunanistan’dan Epal Kavalas, Slovakya’dan Slovak Youth for Traveling, Education and Volunteering kurumlarının ortaklığında hazırlanan ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 2016-3-TR01-KA105-036666 nolu "Youths Meet With Aerial Photography” projesi katılımcılarına Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Murat Ağar ve Abdullah Taştan, Dostlar Meclisi Başkanı Burhan Besler Tokat Gazetesi Yazarı Fatih Kılıç’tan ziyaret.

 

Tokat’a gelen Erasmus Projesi katılımcılarına Tokat’ın meşhur kebabı olan Tokat Kebabı organizasyonu yapıldı. Tokat Öğretmen Evi Restorantında gerçekleştirilen etkinlikte Tokat İl Milli Eğitim Şube Müdürü Abdullah Taştan "Ülkemize ve ilimize hoş geldiniz. Sizleri burada görmekten oldukça mutluyuz. Anadolu demek farklı din farklı dil farklı milletler demektir. Anadolu demek medeniyet demektir. Bu topraklarda farklı milletler huzur ve barış içerisinde yaşamaktadır. Dünyamız barış ve huzur içerisinde olmalıdır. İnsanlar kardeştir. Bizde siz değerli misafirlerimiz için gerekli olan her türlü yardıma hazırız.”  Dedi.

 

Dostlar Meclisi Başkanı Sayın Besler gençlerin sevgi ve hoşgörü içerisinde kaynaşmış olduğunu görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


YORUM (0)

944 kere okundu

0:1503954073:1