TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

AYLIK ARŞİV: KASIM 2017


ANKARA HAVACILIK GEZİSİ


27 KASIM 2017 PAZARTESİ16:12
innovaeditor/assets/IMG_9005.JPGTokat Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Havacı Gençlik Kulübünden Ankara gezisi 01/12/2017 tarihinde yapılacaktır. Geziye 25 öğrenci 2 öğretmen katılacaktır.


Gezi programı:

Hacıbayram Camisinin Ziyaret Edilmesi

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Havacılık Müzesinin Gezilmesi

Türk Hava Kurumu Havacılık Üniversitesinin Gezilmesi

Anıtkabir


Şeklinde gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda Makine Atölyesinde gerçekleştirilen gezi toplantısı gerçekleştirildi.


YORUM (0)

566 kere okundu

1:1511799556:1

HAVACI GENÇLİK KULÜBÜNDE PİKNİK ORGANİZASYONU


17 KASIM 2017 CUMA21:48
innovaeditor/assets/piknik1a.jpgTokat Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Havacı Gençlik Kulübü piknik organizasyonu düzenlendi. Tokat Ekonomik ve Kalkınma Derneğinin sponsorluğunu yaptığı piknik, makine alan bahçesinde gerçekleştirildi.

 

Tokat Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ali Vanlıoğlu ve Müdür Baş Yardımcısı Sinan Köksal öğrencileri ziyaret ederek sohbet etti. "Görüyorum ki havacılık rehber öğretmenlerim sizlerle birlikte piknik yapıyor. Öğretmenlerim siz değerli öğrencilere inanmış, güvenmişler. Kişisel gelişimlerinizi desteklemekte ve okula aidiyatınızı artırmaya çalışıyorlar. Okul Müdürü olarak öğretmen ve öğrencilerimi birlikte güzel etkinlikler gerçekleştirmesi çok güzel ve her türlü desteği de vereceğim. En iyi eğitim, her öğrenciyi başarıya götürendir. Öğretmenlerimin sizlere gösterdiği bu ilgi ve alakanın derslerinize de yansımalıdır. Öğretmenleriniz size inanıyorlar. Sizlerde potansiyel görüyorlar ve siz sevgili öğrencilerim istediğinizi yapabilirsiniz. Ben sizlere inanıyorum.” Sözleriyle Tokat MTAL Müdürü Sayın Vanlıoğlu düşüncelerini ifade etti.


YORUM (0)

815 kere okundu

3:1510955635:1

ORYANTRİNG HEYECANI GÜMENEKTEYDİ


13 KASIM 2017 PAZARTESİ17:11
innovaeditor/assets/oryantring 2.jpgTokat Mesleki Teknik Anadolu Lisesi İzcilik ve Oryantirik Kulübünden Gümenek Gümenek Mesire Alanında etkinlik gerçekleştirildi. Havanın güzel olması çok keyifli oyunlara imkan sağladı.


Tokat MTAL Okul idaresi Oryantiring sporuna verdiği desteği hiç bir zaman esirgemiyor. Başta Okul Müdürü Ali Vanlıoğlu ve Müdür Başyardıcısı Sinan Köksal olmak üzere tüm idarecilerimiz ulaşım, yemek ve ekipman konusunda her türlü yardımı sağlıyor. Oryantiring sporuyla yeni tanışan öğrencilerimizle beraber yön kavramı,  oryantiring haritası, başlangıç, bitiş ve kontrol noktaların nasıl gösterildiğinden bahsederek oryantiringe giriş yapıldı. Gümenek Mesire Alanında ki oryantiring etkinliğine Tokat MTAL havacılık kulübü öğrenci ve öğretmenleri misafir oldular. Öğrencileriyle beraber havacılık kulüp öğretmenleri de oryantiring çalışmalarında katkı sağladılar.


Ayrıca Gümenek Mesire Alanında yapılan bölge kros yarışmalarını da öğrencilerimiz ilgiyle takip ettiler.


YORUM (0)

876 kere okundu

1:1510593441:1


1-3 - 3