TEKMED
TOKAT EKONOMİK KALKINMA VE MESLEK EDİNDİRME DERNEĞİ

AYLIK ARŞİV: EYLÜL 2015


OKA PROJE DÖNGÜSÜ EĞİTİMİ TOKATTA YAPILDI


5 EYLÜL 2015 CUMARTESİ9:54
innovaeditor/assets/admin/OKA.jpgTokat’taki sivil toplum kuruluşları temsilcilerine yönelik "Proje Döngüsü Eğitimi” OKA tarafından verildi. 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı, OKA Tokat İl Koordinatörlüğü Ofisi’nde gerçekleştirilen Proje Döngüsü Eğitimi, OKA Program Yönetim Birimi Uzmanı Dilem Koçak Durak tarafından verildi.


Eğitime Tokat’taki sivil toplum turuluşları temsilsilerinin yanı sıra Tokat dışından da STK temsilcileri katıldı. Eğitim, Tokat merkezli,  Down Sendromlular Derneği, Proje Gönüllüleri Derneği, Tokat Turizm Tanıtma Derneği (TUDER), Turhal Kent Araştırma Kalkınma ve Markalaşması Derneği, Türk Hava Kurumu, Tokat Ekonomi Kalkınma ve Meslek Edindirme Derneği, Tokat MÜSİAD, Gençlik Vakfı, İl Sağlık Müdürlüğü, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Tokat Şubesi ve Ordu Mesudiye Kaymakamlığı’ndan 15 kişinin katılımı ile gerçekleşti.

iKİ tam gün süren eğitimde katılımcılara "Proje Döngüsü Yönetimi, Analiz Süreci, Mantıksal Çerçeve ve Proje Bileşenleri” konularında eğitim verildi. Katılımcılar eğitim sonunda yaptıkları değerlendirmelerde, söz konusu eğitimden yararlandıklarını, bu eğitimin Tokat’ta hazırlanacak proje sayısını artıracağını ve proje hazırlama süreçlerine yönelik bakış açılarının olumlu yönde değiştiğini ifade ettiler.


YORUM (0)

2105 kere okundu

0:1441446946:1